Salon ślubny tarnowskie góry

Sprzedaż palet

Off 106
Sprzedaż palet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Palety drewniane Celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb każdego klienta, oraz stała dążnąść do udoskonalania jakości oferowanych produktów co w pożniejszym czasie pozwoliło nam uzyskac świadectwo zgodności, aprobujące warunki techniczne i organizacyjne suszenia drewna wg wymagań IPPC
Palety drewniane W chwili obecnej firma zajmuje się skupem i sprzedażą palet euro oraz przemysłowych w różnych wymiarach.W najbliższym czasie rozpoczynamy działalność w zakresie produkcji palety drewniane przemysłowych oraz recyklingu drewna i produkcji trocin.Nawiążemy współpracę w zakresie odbioru odpadów drewnianych oraz sprzedaży trocin drewnianych.
Palety drewniane W miarę upływu lat firma zdobywa nowe doświadczenia i coraz prężniej wchodzi na rynek z nowymi produktami palety. Nabywamy wciąż nowe obiekty oraz środki transportowe, nawiązujemy nowe kontakty handlowe, stajemy się uczestnikami wystaw i targów, a przez swoje uczestnictwo w licznych dyskusjach dotyczących rozwoju polskiego rynku leśnego wpływamy na jego kształt.
Palety drewniane Przedstawiamy Państwu ofertę współpracy handlowej w zakresie dostaw opakowań i palet z drewna i materiałów drewnopodobnych. Specjalizujemy się w produkcji nietypowych palet, skrzyń, kontenerów, podestów magazynowych, nadstawek paletowych jednorazowego użytku, wykonanych z drewna iglastego i liściastego, płyty wiórowej,palety płyty pilśniowej i sklejki o wymiarach i konstrukcji określonych przez odbiorców.
Palety drewniane Wykonujemy usługi w szerokim zakresie zamówień indywidualnych oraz dla klientów hurtowych. Realizujemy zamówienia nietypowe w oparciu o konkretne projekty budowlane. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.
Palety drewniane Dysponując własnym tartakiem i zapleczem przerobu drewna oferuje konkurencyjne ceny zarówno na palety jak i inne usługi (wycinka drzew czy transport drewna).Kompleksowa obsługa Klientów, obejmuje produkcje palet na zamówienie, palety nietypowe oraz elementy palet EURO – europalety.
Palety drewniane Specjalizujemy się w produkcji, opakowań drewnianych i tekturowych.Nasza długoletnia działalność w branży opakowań sprawia, że stosujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów w paletyzacji, transporcie i magazynowaniu.
Palety drewniane W produkcji naszych wyrobów nie używamy środków chemicznych Klienci odbierają towar lub korzystają z transportu załatwianego przez Komi-Drew. Posiadamy dwa własne samochody dostawcze oraz współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi, które dostarczają towar na życzenie klienta.
Palety drewniane Firma produkuje szeroki asortyment palet drewnianych; palety typu Euro, ze znakiem EPAL, DB -znak licencji PL-129, palety jednorazowe i wielorazowe, surowe, suszone do wilgotności poniżej 22 proc.- poddawane procesowi IPPC, palety wyparzane, z certyfikatem fitosanitarnym HT /znak licencji PL32-127, palety nietypowe i specjalistyczne.
Palety drewniane Poszerzając naszą dotychczasową produkcję o opakowania z tektury o strukturze plastra miodu, chcemy w sposób kompleksowy i szerszy dostosować się do potrzeb naszych klientów by zapewnić duży wybór alternatywnych form opakowań. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem palety euro , paletami .Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Przechadzka po ogrodzie

    Przechadzka po ogrodzie Marzymy o pięknym ogrodzie, w którym można swobodnie spacerować, relaksować się i urządzać wspaniale przyjęcia. Zanim jednak to nastąpi, trzeba swoją przestrzeń odpowiednio zaaranżować, by później cieszyć się doskonałymi efektami. Warto więc zacząć od przemyślenia pewnych rozwiązań architektonicznych. Jeśli chcemy się przechadzać po swoim ogrodzie, to warto już na początku pomyśleć o…

  • Sztukateria elewacyjna

    Konserwujemy budynek Aby dokonać konserwacji budynku należy przeprowadzić szereg badan, które pozwolą nam poznać jego historię od momentu wybudowania aż do teraz. Tak naprawdę im budynek starszy, tym często jest trudniej, ponieważ mógł on być poddawany wielkiej ilości przebudów – mogły zmieniać się kolory i pokrycie elewacji, detale, wnętrze mogło zostać przebudowane ze względu na…

Kategorie