Salon ślubny tarnowskie góry

Sprzedaż palet

Off 85
Sprzedaż palet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Palety drewniane Celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb każdego klienta, oraz stała dążnąść do udoskonalania jakości oferowanych produktów co w pożniejszym czasie pozwoliło nam uzyskac świadectwo zgodności, aprobujące warunki techniczne i organizacyjne suszenia drewna wg wymagań IPPC
Palety drewniane W chwili obecnej firma zajmuje się skupem i sprzedażą palet euro oraz przemysłowych w różnych wymiarach.W najbliższym czasie rozpoczynamy działalność w zakresie produkcji palety drewniane przemysłowych oraz recyklingu drewna i produkcji trocin.Nawiążemy współpracę w zakresie odbioru odpadów drewnianych oraz sprzedaży trocin drewnianych.
Palety drewniane W miarę upływu lat firma zdobywa nowe doświadczenia i coraz prężniej wchodzi na rynek z nowymi produktami palety. Nabywamy wciąż nowe obiekty oraz środki transportowe, nawiązujemy nowe kontakty handlowe, stajemy się uczestnikami wystaw i targów, a przez swoje uczestnictwo w licznych dyskusjach dotyczących rozwoju polskiego rynku leśnego wpływamy na jego kształt.
Palety drewniane Przedstawiamy Państwu ofertę współpracy handlowej w zakresie dostaw opakowań i palet z drewna i materiałów drewnopodobnych. Specjalizujemy się w produkcji nietypowych palet, skrzyń, kontenerów, podestów magazynowych, nadstawek paletowych jednorazowego użytku, wykonanych z drewna iglastego i liściastego, płyty wiórowej,palety płyty pilśniowej i sklejki o wymiarach i konstrukcji określonych przez odbiorców.
Palety drewniane Wykonujemy usługi w szerokim zakresie zamówień indywidualnych oraz dla klientów hurtowych. Realizujemy zamówienia nietypowe w oparciu o konkretne projekty budowlane. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.
Palety drewniane Dysponując własnym tartakiem i zapleczem przerobu drewna oferuje konkurencyjne ceny zarówno na palety jak i inne usługi (wycinka drzew czy transport drewna).Kompleksowa obsługa Klientów, obejmuje produkcje palet na zamówienie, palety nietypowe oraz elementy palet EURO – europalety.
Palety drewniane Specjalizujemy się w produkcji, opakowań drewnianych i tekturowych.Nasza długoletnia działalność w branży opakowań sprawia, że stosujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów w paletyzacji, transporcie i magazynowaniu.
Palety drewniane W produkcji naszych wyrobów nie używamy środków chemicznych Klienci odbierają towar lub korzystają z transportu załatwianego przez Komi-Drew. Posiadamy dwa własne samochody dostawcze oraz współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi, które dostarczają towar na życzenie klienta.
Palety drewniane Firma produkuje szeroki asortyment palet drewnianych; palety typu Euro, ze znakiem EPAL, DB -znak licencji PL-129, palety jednorazowe i wielorazowe, surowe, suszone do wilgotności poniżej 22 proc.- poddawane procesowi IPPC, palety wyparzane, z certyfikatem fitosanitarnym HT /znak licencji PL32-127, palety nietypowe i specjalistyczne.
Palety drewniane Poszerzając naszą dotychczasową produkcję o opakowania z tektury o strukturze plastra miodu, chcemy w sposób kompleksowy i szerszy dostosować się do potrzeb naszych klientów by zapewnić duży wybór alternatywnych form opakowań. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem palety euro , paletami .Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • W jaki sposób zmienić swoją kuchnię?

    Ta kuchnia, która w zasadzie nie jest już młoda, powinna jak najbardziej zostać w jakiś sposób odnowiona. Przecież fakty są takie, iż o swoją kuchnię trzeba w bardzo umiejętny sposób zadbać. Np. prawdziwym strzałem w dziesiątkę są fototapety. Dzięki temu, iż na przykładowo starą lodówkę zawiesimy fototapetę, będziemy mieli okazję w dużym stopniu zmienić oblicze…

  • Kontenery na gruz

    Wielu z nas chciałoby mieszkać w mieszkaniu lub domu, który jest nowoczesny. Podobają nam się kuchnie, w których od mebli odbija się światło tworząc blask sugerujący, że w tych miejscach jest czysto. Podobają nam się minimalistyczne wystroje wnętrz, pozwalające skupić myśli na tym co dla nas najważniejsze. Niestety, aby nasze mieszkanie mogło przypominać choć trochę…

Kategorie