Salon ślubny tarnowskie góry

Renowacja mebli Tarnowskie Góry

Off 194
Renowacja mebli Tarnowskie Góry
2 votes, 4.00 avg. rating (79% score)

W pracach konserwatorskich używa jedynie technik dawnych mistrzów . Prace wykonywane są z użyciem tylko i wyłącznie oryginalnych materiałów. Renowacja mebli to nasza prawdziwa pasja. Zapraszamy na stronę pracowni przedstawiającą pełną ofertę.
Renowacja jest to działanie, którego celem jest przywrócenie piękności naszych starych zniszczonych i dawno zapomnianych mebli. Gdy mebel jest mało zniszczony, w najlepszym przypadku renowacja polega jedynie na polakierowaniu lub wymianie tapicerki. Bywają jednak gorsze przypadki, kiedy wymienia się całe elementy korpusu lub całego szkieletu.
Renowacja mebli jest procesem; bardzo złożonym. Wymaga włożenia bardzo dużego nakładu działania i powinna być zlecana jedynie profesjonalistom. Stare, zniszczone meble nie trudno jest doprowadzić do totalnej ruiny przez nieodpowiednią konserwację, lub samodzielne próby renowacji.
Pracownia Konserwacji Mebli i Przedmiotów Zabytkowych jest firmą, która już od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalną renowacją mebli zabytkowych. Potrafi zmienić meble będące totalną ruiną na olśniewające antyki, które każdy chciałby postawić w swoim domu. Oferuje naprawę takich mebli jak:
* szafy, komody, kredensy, witryny, narożniki, sekretery, biblioteki
* kanapy, leżanki, fotele, krzesła, taborety
* stoły, stoliki, biurka, zegary, skrzynie, itp

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Metaloplastyka – bramy ogrodzenia

    Metaloplastyka Proces obróbki plastycznej na wyoblarce polega na zamocowaniu blachy lub przedmiotu o kształcie lejkowatym i dociśnięciu go do wzornika. Wzornik i krążek blachy obracają się jednocześnie. bramy kute W czasie ruchu obrotowego krążek dociska się specjalnymi polerowanymi wyoblakami o różnych kształtach do wzornika, którego kształt odbija się dokładnie na krążku. Podczas wyoblania twardniejący materiał…

  • sophia suknie ślubne

    Płyty warstwowe to rodzaj płyt typu sklejka. Ilości materiału jakie zostały użyte do ich produkcji są zwykle sklejane ze sobą przy użyciu wysokiej temperatury. Rodzaj użytego drewna nie ma większego znaczenia. Odporność jaką reprezentują jest dosyć solidna więc daje to im szerokie pole zastosowania. Płyty warstwowe powstają jakoby z odpadów więc są materiałem dużo tańszym…

Kategorie