Salon ślubny tarnowskie góry

Renowacja mebli Tarnowskie Góry

Off 255
Renowacja mebli Tarnowskie Góry
2 votes, 4.00 avg. rating (79% score)

W pracach konserwatorskich używa jedynie technik dawnych mistrzów . Prace wykonywane są z użyciem tylko i wyłącznie oryginalnych materiałów. Renowacja mebli to nasza prawdziwa pasja. Zapraszamy na stronę pracowni przedstawiającą pełną ofertę.
Renowacja jest to działanie, którego celem jest przywrócenie piękności naszych starych zniszczonych i dawno zapomnianych mebli. Gdy mebel jest mało zniszczony, w najlepszym przypadku renowacja polega jedynie na polakierowaniu lub wymianie tapicerki. Bywają jednak gorsze przypadki, kiedy wymienia się całe elementy korpusu lub całego szkieletu.
Renowacja mebli jest procesem; bardzo złożonym. Wymaga włożenia bardzo dużego nakładu działania i powinna być zlecana jedynie profesjonalistom. Stare, zniszczone meble nie trudno jest doprowadzić do totalnej ruiny przez nieodpowiednią konserwację, lub samodzielne próby renowacji.
Pracownia Konserwacji Mebli i Przedmiotów Zabytkowych jest firmą, która już od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalną renowacją mebli zabytkowych. Potrafi zmienić meble będące totalną ruiną na olśniewające antyki, które każdy chciałby postawić w swoim domu. Oferuje naprawę takich mebli jak:
* szafy, komody, kredensy, witryny, narożniki, sekretery, biblioteki
* kanapy, leżanki, fotele, krzesła, taborety
* stoły, stoliki, biurka, zegary, skrzynie, itp

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • W jaki sposób zmienić swoją kuchnię?

    Ta kuchnia, która w zasadzie nie jest już młoda, powinna jak najbardziej zostać w jakiś sposób odnowiona. Przecież fakty są takie, iż o swoją kuchnię trzeba w bardzo umiejętny sposób zadbać. Np. prawdziwym strzałem w dziesiątkę są fototapety. Dzięki temu, iż na przykładowo starą lodówkę zawiesimy fototapetę, będziemy mieli okazję w dużym stopniu zmienić oblicze…

  • Budowa przyłączy

    Budowa przyłączy Nowelizacja Prawa budowlanego w 2005 roku wprowadza duże ułatwienia dla inwestorów planujących wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do działki i daje im możliwość skorzystania z dwóch różnych dróg. Pierwsza to obowiązkowe zgłoszenie do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej zgodnie z procedurami przewidzianymi przez Prawo budowlane, druga natomiast zwalnia inwestora z tego obowiązku, nakazując jednocześnie wykonać plan…

Kategorie