Salon ślubny tarnowskie góry

Renowacja mebli Tarnowskie Góry

Off 211
Renowacja mebli Tarnowskie Góry
2 votes, 4.00 avg. rating (79% score)

W pracach konserwatorskich używa jedynie technik dawnych mistrzów . Prace wykonywane są z użyciem tylko i wyłącznie oryginalnych materiałów. Renowacja mebli to nasza prawdziwa pasja. Zapraszamy na stronę pracowni przedstawiającą pełną ofertę.
Renowacja jest to działanie, którego celem jest przywrócenie piękności naszych starych zniszczonych i dawno zapomnianych mebli. Gdy mebel jest mało zniszczony, w najlepszym przypadku renowacja polega jedynie na polakierowaniu lub wymianie tapicerki. Bywają jednak gorsze przypadki, kiedy wymienia się całe elementy korpusu lub całego szkieletu.
Renowacja mebli jest procesem; bardzo złożonym. Wymaga włożenia bardzo dużego nakładu działania i powinna być zlecana jedynie profesjonalistom. Stare, zniszczone meble nie trudno jest doprowadzić do totalnej ruiny przez nieodpowiednią konserwację, lub samodzielne próby renowacji.
Pracownia Konserwacji Mebli i Przedmiotów Zabytkowych jest firmą, która już od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalną renowacją mebli zabytkowych. Potrafi zmienić meble będące totalną ruiną na olśniewające antyki, które każdy chciałby postawić w swoim domu. Oferuje naprawę takich mebli jak:
* szafy, komody, kredensy, witryny, narożniki, sekretery, biblioteki
* kanapy, leżanki, fotele, krzesła, taborety
* stoły, stoliki, biurka, zegary, skrzynie, itp

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Jak budować bezpieczny dom?

    Bezpieczeństwo domu to coś bardzo ważnego – a należy otwarcie napisać, że w wielu przypadkach ludzie niejako zapominają, iż na tym świecie nie funkcjonują wyłącznie ludzie, którzy nie są zagrożeniem, nie kradną… Gdy stawiamy dom, powinniśmy dokładnie to wszystko przemyśleć, ponieważ po czasie będzie ciężej wprowadzić jakieś poprawki. Naturalnie na dobry początek trzeba ze szczegółami…

  • Wytyczenie domu na działce

    Wytyczenie domu na działce   Wszystkie projekty domów, na budowę których wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę, wymagają geodezyjnego wytyczenia na działce. Budowa domu rozpoczyna się od prac przygotowawczych, za zorganizowanie których odpowiada kierownik budowy. Do prac przygotowawczych należy zagospodarowanie placu budowy wraz z budową obiektów tymczasowych, jak np. baraki socjalne dla ekipy budowlanej, budowa…

Kategorie