Suknie ślubne tarnowskie góry

Piana poliuretanowa

Off 139
Piana poliuretanowa
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa to doskonały sposób na ocieplanie domów, tarasów jak i hal. Doskonale ociepla pomieszczenie, co powoduje znaczny spadek oszczędności na ogrzewaniu. Ta metoda ogrzewania jest bardzo prosta w docieplaniu jak i zarówno dokładna. Piankę nakłada się specjalnym pistoletem, która podczas nałożenia zwiększa swoją objętość co powoduje dotarcie nawet w trudne dostępne miejsca. Posiadamy dwa rodzaje pianek poliuretanowych:
– pianka miękka używana w pomieszczeniach wewnętrznych poddaszy i ścian.
– pianka twarda stosowana do tarasów i hal.
Badania dowodzą, że pianka poliuretanowa jest trudno palnym materiałem, a wręcz nie możliwy. Używając jej posiadamy bezpieczeństwo, że w razie powstania ognia ochroni ona nasz dom przed rozprzestrzenianiem się płomieni.
Koszty pianki poliuretanowej są wyższe niż tradycyjna izolacja wełną mineralną czy też styropianem. Ale daje nam dużo więcej zalet co powoduje zwrot naszej dobrej inwestycji. Oprócz doskonałego ocieplenia jak i dobrej ochrony naszego domu przed płomieniami ( lub innych pomieszczeń) chroni nas również przed nadmiernym obciążeniem dachu

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Gotowe domy stalowe

    Gotowe domy stalowe Domy gotowe są od dawna jedną z najpopularniejszych form budowy w Skandynawii czy tuż za naszą zachodnią granicą. W Polsce rynek domów gotowych, budowanych różnorodnymi technologiami, dopiero się rozwija. Jednak i tutaj coraz więcej inwestorów decyduje się właśnie na taki projekt domu. Przęsła cienkościenne, skonstruowane z kształtowników, stanowią podstawę technologii konstrukcji szkieletowych….

  • suknie ślubne piekary śląskie bytomska

    Meble do przechowywania odzieży są potrzebne w każdym domu czy też mieszkaniu. Są niezbędnym przedmiotem do utrzymania w mieszkaniu ładu i porządku. Ważne aby szafy były ustawne, praktyczne i pojemne. Gdy w pomieszczeniu nie ma zbyt wiele miejsca, bardzo dobrym rozwiązaniem są szafki ubraniowe, które świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, przedpokoju czy pokoju dziecięcym….

Kategorie