Wyposażenie

Piana poliuretanowa

Off 182

Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa to doskonały sposób na ocieplanie domów, tarasów jak i hal. Doskonale ociepla pomieszczenie, co powoduje znaczny spadek oszczędności na ogrzewaniu. Ta metoda ogrzewania jest bardzo prosta w docieplaniu jak i zarówno dokładna. Piankę nakłada się specjalnym pistoletem, która podczas nałożenia zwiększa swoją objętość co powoduje dotarcie nawet w trudne dostępne miejsca. Posiadamy dwa rodzaje pianek poliuretanowych:
– pianka miękka używana w pomieszczeniach wewnętrznych poddaszy i ścian.
– pianka twarda stosowana do tarasów i hal.
Badania dowodzą, że pianka poliuretanowa jest trudno palnym materiałem, a wręcz nie możliwy. Używając jej posiadamy bezpieczeństwo, że w razie powstania ognia ochroni ona nasz dom przed rozprzestrzenianiem się płomieni.
Koszty pianki poliuretanowej są wyższe niż tradycyjna izolacja wełną mineralną czy też styropianem. Ale daje nam dużo więcej zalet co powoduje zwrot naszej dobrej inwestycji. Oprócz doskonałego ocieplenia jak i dobrej ochrony naszego domu przed płomieniami ( lub innych pomieszczeń) chroni nas również przed nadmiernym obciążeniem dachu

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Meble drewniane

    Meble drewniane to zdecydowanie coś, co zawsze się sprawdza. Warto zawsze w meble drewniane zainwestować, bo okaże się, że to nie tylko dobra inwestycja, ale także długoterminowa, co w efekcie będzie opłacalne. A dlaczego tak można sądzić? Otóż, jest kilka tego powodów. Po pierwsze, meble drewniane zawsze dobrze się prezentują i to w każdym wnętrzu….

  • Producent Basenów

    Upalne lato to idealny czas na to, aby postawić na swoim ogródku basen. Bez znaczenia czy dom zamieszkują rodziny z dziećmi, czy też bez, rozwiązanie to przypadnie o gustu domownikom z każdych grup wiekowych. Nie ma bowiem nic bardziej przyjemnego niż spędzenie niezapomnianych chwil w przydomowym basenie. Należy jednak stanąć przed wyborem konkretnego rozwiązania i…

Kategorie