Przeprowadzki

Lakierobejca woskowa

Off 160

Nowoczesna lakierobejca z woskiem pszczelim

W obecnych czasach coraz częściej wykorzystujemy drewno jako materiał budulcowy, nie tylko do tworzenia mebli ale także wznoszenia domów czy skomplikowanych konstrukcji przestrzennych. Po ukończeniu prac zawsze należy zakonserwować naturalny materiał, aby mógł nam służyć długie lata i nie wymagał zbyt szybko napraw.
Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku będzie lakierobejca woskowa. Przede wszystkim wyróżnia ją długi czas aktywnej ochrony bowiem sięga on aż 5 lat. Dzięki zawartości wosku pszczelego, powstała powłoka nie ulega degradacji, a więc nie łuszczy się, ani nie pęka, tylko pięknie podkreśla naturalny rysunek drewna, a tym samym wzmacnia doznania estetyczne. Lakierobejca posiada również możliwość oddawania wilgoci na zewnątrz, a tym samym drewno może swobodnie oddychać i nie ulega procesom gnilnym, które mogłyby osłabić całą konstrukcję.
Warto również zauważyć, że wspomniana lakierobejce występuje na rynku w kilki kolorach, a tym samym możemy dopasować go do własnych wymagań estetycznych, niekoniecznie decydując się na brązowe odcienie.

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Klimatyzacja Electrolux

    Lato jest porą roku, która choć wychwalana bardzo szeroko przez wielu ludzi, potrafi być także bardzo męcząca. Wszystko oczywiście przez upał i skwar, który daje się mocno we znaki. O ile jeszcze temperatura rzędu 20 czy 35 stopni jest naprawdę przyjemna, o tyle 30, 35 czy nawet 40 stopni to już prawdziwy koszmar. Lekarze alarmują,…

  • Księgi wieczyste Tarnowskie Góry

    Działy księgi wieczystej Księga wieczysta podzielona jest na cztery główne działy. Te zaś na rubryki i pola. Pole oznaczone jest niepowtarzalnym numerem. Działy obejmują odpowiednio: I – O ?Oznaczenie nieruchomości? – dane pochodzące z ewidencji gruntów, pozwalające na dokładne oznaczenie nieruchomości, dział I Sp ?Spis praw związanych z własnością? ? znajdują się tu potencjalne prawa…

Kategorie