Salon sukien ślubnych tarnowskie góry

Cyklinowanie parkietów

Off 136
Cyklinowanie parkietów
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Na czym polega cyklinowanie parkietów?

Parkiet, chociaż uchodzi za jedną z najtrwalszych powierzchni podłogowych kojarzoną między innymi z zabytkowymi budynkami, wymaga co jakiś czas odświeżenia. Proces ten nazywany jest cyklinowaniem i polega na specjalistycznym „złuszczeniu” wierzchniej warstwy starego lakieru oraz położeniu jej na nowo. Brzmi łatwo, ale czy tak jest w rzeczywistości. Spróbujemy dokładniej przyjrzeć się temu w jaki sposób można nadać starej podłodze drugie, zupełnie nowe życie.
Jest to czynność na tyle skomplikowana, że niezbędne będzie skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych fachowców. Cena wycyklinowania parkietu waha się w granicach kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy i obejmuje „zerwanie” starej warstwy lakieru czyli właśnie wycyklinowanie za pomocą specjalnego urządzenia powierzchni, a także odpowiednie jej zabezpieczenie i zalakierowanie.
Cyklinowanie parkietów to czynność, którą przeprowadza się raz na kilka, a nawet kilkanaście lat. Dodatkowo zabezpieczenie odpowiednimi środkami oraz pokrycie trwałą warstwą lakieru z powodzeniem może wydłużyć ten okres.

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • mariage suknie ślubne

    Dobre urządzenie miejsca pracy to bardzo ważna sprawa. Meble Pracowniczne powinny być odpowiednio dostosowane do potrzeb, a także potrzeb pracowników. Powinny być wygodne oraz solidnie wykonane. Dobrze dobrane meble wpływają na znaczne podniesienie komfortu pracy. Gdzie można znaleźć dobre meble? Na rynku jest wiele firm oferujących takie produkty. Bez problemu powinniśmy znaleźć to czego potrzebujemy….

  • Meble

    Porozmawiajmy o meblach biurowych. Jak wybrać odpowiednie, co do czego i gdzie pasuje. Podział mebli przeprowadzamy w zależności od rodzaju czynnika podziału. Nasza firma ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości meble biurowe. Jednaj nie tylko biurowe meble są w naszej ofercie. Produkujemy też meble innego typu np. pokojowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Powyższe…

Kategorie