Armatura

Beton Dekoracyjny

Off 229

Wspaniałe aranżacje wnętrz to nie tylko piękne i fikuśne meble – to również ciekawe faktury na ścianach, które nadają pomieszczeniom zupełnie nowego charakteru. Bardzo popularny stał się w ostatnim czasie beton dekoracyjny, który sprawia, że mieszkanie zyskuje bardzo industrialny, loftowy styl. Jego nałożenie na ścianę jest dziecinnie proste – wystarczy wziąć packę i równomiernie rozłożyć go na powierzchni jednocześnie zacierając i tworząc niespotykaną strukturę. Następnie należy odczekać kilka godzin do całkowitego wyschnięcia i piękna, dekoracyjna ściana gotowa. Taki beton można zastosować w salonie, pokoju, kuchni czy nawet łazience pod prysznicem zamiast płytek ceramicznych. Należy go wówczas jedynie odpowiednio zaimpregnować i zabezpieczyć przed przesiąkaniem wody. Łazienka staje się wówczas zupełnie nowym, bardzo modnym pomieszczeniem. Beton dekoracyjny można kupić w większości sklepów budowlanych i nie potrzeba większych umiejętności do nakładania go na ścianę, a więc wspaniały efekt można zagwarantować własną pracą.

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Energooszczędne okna pcv

    Okna a izolacja termiczna budynku Okna to bardzo ważny element budynku. Nie tylko nadają mu estetyki, ale także chronią przed utratą ciepła – zwłaszcza w okresie grzewczym. Warto zatem zainwestować w wysokiej jakości energooszczędne okna pcv. Oszczędność wynikająca ze zmniejszenia zapotrzebowania na opał Zmniejszenie utraty ciepła a bezpośredni wpływ na zredukowanie zapotrzebowania budynku na ogrzewanie;…

  • Osiedle La Perle

    Osiedle La Perle W połowie lipca rozpoczęła się sprzedaż trzech luksusowych i bardzo nowoczesnych rezydencji zlokalizowanych w Konstancinie Jeziorne. Osiedle nazwano La Perle – perła architektury. Rzeczywiście, wille nie będą przypominać żadnego z dotychczasowych rozwiązań. Wręcz przeciwnie – to one wyznaczą niedościgłe standardy. Na terenie osiedla znajdą się podgrzewane chodniki i zjazdy do podziemnych garaży….

Kategorie